Publikohet video e pare nga rrahja mes adelina ismajlit dhe Leonora jakupit

Special :Publikohet video e pare nga rrahja mes adelina ismajlit dhe Leonora jakupit
Publikohet video e pare nga rrahja mes adelina ismajlit dhe Leonora jakupüit , ne ket video shifni se si e rrah adelina brutalisht leonora jakupin [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*