Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Qe kush janë 6 meshkujt që ia rrahën “zogun” Tunës! (FOTO)

22

Këngëtarja e njohur shqiptare Altuna Sejdiu ka qenë pjesë e mediave thuajse që nga shfaqja e saj e parë në sekenë. Kjo nga që ka ditë të jetë ndryshe. Kohëve të fundit ajo u bë edhe hit, duke treguar që Tuna ka “zogë”.

Tani e bukur dhe e suksesshme, por që me punë të fatit si shkoj edhe aq mirë. Pat lidhje e martesë por përfunduan keq e disa nga to ka arritur ti siguroj në foto gazetablic.com

Përveç lidhjeve që i ka pasur, ju në foto mund ta shihni edhe Tunën e dikurshme dhe këtë të sotmën. Nëse s’është me operacione plastike, kjo që është sot atëherë çka mund të jetë tjetër? Vlerësojeni ju.

Comments are closed.