s A i keni parë fotot e fundit të bombës nga Peja? Mos e leni pa i parë! | www.Zemra.Org

A i keni parë fotot e fundit të bombës nga Peja? Mos e leni pa i parë!

Kaltrina Lulaj është padyshim ylli i kësaj vere.

Ajo po çmend pishinat.

Ajo, vazhdimisht poston foto në profilin e saj në Facebook dhe në atë në Instagram.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: 

Comments are closed.