VIP

Rezarta Shkurta zhvesh Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Rezarta Shkurta, përveç hiteve që ka krijuar gjatë këtyre viteve në skenën muzikore, dëshiron të dëshmojë veten edhe në një sferë tjetër, atë të fotografisë.

Deri më tani, para fotoaparatit të saj kanë pozuar shumë fytyra të njohura. E zgjedhura e fundit e Rezartës ka qenë këngëtarja e re dhe shumë e talentuar, Beatriks Ramosaj, e cila është në hapat e parë të karrierës së saj muzikore.

Kjo është zhveshja e parë publike që bën këngëtarja, edhe pse është në moshë shumë të re. Këngët e para, të cilat i ka lançuar tani vonë, janë pritur shumë mirë nga audienca shqiptare, kështu që ajo së shpejti pritet t’u bëhet konkurrente e fortë këngëtareve me emër. Shijojeni pra bukurinë e Beatriksit, falë talentit të Rezit…

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close