s Rihanna me model të ri flokësh | www.Zemra.Org

Rihanna me model të ri flokësh

Rihanna po ndërron modelin e flokëve shumë shpesh kohët e fundit.

Në foto paraqitet këngëtarja me origjinë nga Barbadosi duke shkuar në një restorant italian në Los Angeles me një model flokësh i cili do i bënte punë stafit të restorantit për të pastruar dyshemenë.

Ditën e djeshme, Rihanna konfirmoi se kënga e re që do të nxjerrë në treg titullohet California King Bed.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.