VIP

Rihanna tërheq me të pasmet e saj

Rihanna ka tërhequr vëmendjen e të gjithë medias në mbrëmjen Gala në Nju Jork.

Shkaku është natyrisht një fustan i Stella Mccartney që ka lënë shumë vend për imagjinatën e meshkujve.

Momenti më interesant që është fiksuar nga paparacët është kur këngëtarja e njohur përkulet për të rregulluar fustanin dhe të pasmet e saj thuajse të përplasen në fytyrë.

Fustani ishte tejet i veçantë dhe lejonte një pjesë të madhe tejdukshmërie që e bën Rihannan edhe më tërheqëse se zakonisht.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button