VIP

Rihannës i bien pantallonat

rihannaAjo njihet për dëshirën për të treguar pjesët e trupit të saj.

Sidomos javën e fundit ajo ishte në qendër të vëmendjes për veshjet që kishte zgjedhur.

Kësaj radhe ajo u bë protagoniste e një shfaqje të papritur kur pantallonat e saj për pak sa nuk i ranë.

E veshur me lëkurë, 25 vjeçarja reagoi shumë shpejt dhe nuk lejoi ndonjë befasi, derisa po kthehej në hotelin ku po qëndron në Nju Jork.

Edhe kësaj radhe ajo tregoi linjat perfekte trupore, pak kohë pasi u nda nga i dashuri Chris Brown.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close