Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Rita Ora bën gjithqka, vetëm të duket ‘seksi’ (Foto)

30

Ajo është në gjendje të bëjë cdo gjë vetëm të duket shumë ‘seksi’.

rita

Dhe Rita Ora edhe këtë herë ka veshur diqka interesante kur u ngjit në skenë në koncertin e Virgin Radio Redfest Dxb në Dubai.

Mahnitësja 25 vjeqare mahniti publikun me performancën e saj.

Comments are closed.