VIP

Rita Ora në ‘Fast And The Furious 6’

Rita Ora do të interpretojë në serinë e 6 të sagës ‘The Fast And The Furious’.

Këngëtarja shqiptare nga Kosova do të nisë karrierën kinematografike përkrah aktorëve Vin Diesel dhe Dwayne Johnson.

Një burim tha për ‘The Sun’: “Ky rol ishte fillimisht për Rihanna, por axhenda e saj e ngjeshur e bënë të pamundur bashkëpunimin. Tani është Rita Ora që pëlqehet shumë nga producentët.”

Menaxherja e këngëtares nuk ka bërë deri tani asnjë koment mbi këtë çështje.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close