VIP

Rovena Stefa së shpejti me klip të ri

Rovena StefaKëngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa, do të publikojë së shpejti projektin e saj më të ri, pas publikimit të këngës “Hajde Ti”.

Kënga dhe videoklipi do të jenë frytet e para të punës së produksionit të yllit shqiptar “Te Rovi”.

Ky projekt pritet të ketë elemente orientale dhe është një bashkëpunim me këngëtarin Elton Kadrijaj.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close