VIP

Ryva Kajtazi nuk “kam pranë” asnjë mashkull

Ryva Kajtazi, e cila së fundmi realizoi këngën “Të kam pranë”, vazhdon të jetë beqare dhe është në pritje të djaloshit që do të mund t’ia rrëmbente zemrën.

Ajo thotë se kënga e saj më e re, nuk ka asgjë me jetën e saj private.

“Brenda këtij muaji realizova dy këngë të reja, të shoqëruara edhe me videoklipe. Të dy këngët kanë tematikë dashurie, kjo e fundit titullohet ‘Të kam pranë’, por nuk ka të bëjë asgjë me jetën time private, sepse unë nuk kam askënd pranë”.

“Thjeshtë është një këngë shumë e mirë që ka një tekst të bukur, të realizuar nga bashkëpunëtorët e mi të mëparshëm Chriss dhe Zap me të cilët jam shumë e kënaqur”, ka thënë ajo.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close