Seks skandal në Angli mes Imogen Thomas dhe Ryan Gigs

Një tjetër seks skandal ka përshkuar Anglinë këtyre ditëve. Behët fjalë për një tradhti të mundshme të bashkëshortës së një futbollisti mjaft të njohur Anglez, lojtarit të Manchester United, Ryan Gigs, i cili siç bëjnë të ditur mediat atje dhe rrjeti social Twiter ka mundësi të jetë i përfshirë në një lidhje me ish missin e Uellsit.

Në fakt Imogen Thomas nuk e ka precizuar saktë se kush është futbollisti që e rotulloi, por si duket për interesa dhe shkaqe procedureje gjyqësore do të duhet ta shpalos se me cilin futbollist kishte bërë seks. Veç Gigs-it, pliten edhe emra të tjerë nga mediat skoceze dhe angleze, mirëpo sipas Twiter dhe sipas lexuesve dhe opinionit duket më i votuar është Ryan Gigs.

Më anën tjetër futbollisti Gigs ka përgënjeshtruar këtë lajm, duke theksuar se kjo është krejt montim dhe ka akuzuar rrjetin Twiter për shpifje dhe dezinformata.

Përndryshe bukuroshja provokante Imogen Thomas ka qenë ish Miss Uellsi dhe konkurente e Big Brother të Anglisë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*