Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Seks skandal në Angli mes Imogen Thomas dhe Ryan Gigs

0 12

Një tjetër seks skandal ka përshkuar Anglinë këtyre ditëve. Behët fjalë për një tradhti të mundshme të bashkëshortës së një futbollisti mjaft të njohur Anglez, lojtarit të Manchester United, Ryan Gigs, i cili siç bëjnë të ditur mediat atje dhe rrjeti social Twiter ka mundësi të jetë i përfshirë në një lidhje me ish missin e Uellsit.

Në fakt Imogen Thomas nuk e ka precizuar saktë se kush është futbollisti që e rotulloi, por si duket për interesa dhe shkaqe procedureje gjyqësore do të duhet ta shpalos se me cilin futbollist kishte bërë seks. Veç Gigs-it, pliten edhe emra të tjerë nga mediat skoceze dhe angleze, mirëpo sipas Twiter dhe sipas lexuesve dhe opinionit duket më i votuar është Ryan Gigs.

Më anën tjetër futbollisti Gigs ka përgënjeshtruar këtë lajm, duke theksuar se kjo është krejt montim dhe ka akuzuar rrjetin Twiter për shpifje dhe dezinformata.

Përndryshe bukuroshja provokante Imogen Thomas ka qenë ish Miss Uellsi dhe konkurente e Big Brother të Anglisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.