VIP

Shakira transferohet në Barcelonë

Shakira ka vendosur të transferohet në Barcelonë.

Në këtë mënyrë, zërat për një histori dashurie mes këngëtares kolumbiane dhe futbollistit të Barcelonës, Gerard Pique, shtohen gjithnjë e më shumë.

Kjo është e dhëna e fundit që mund të konfirmojë vërtetësinë e këtyre thashethemeve.

Është e vërtetë që motra e Shakirës jeton në kryeqytetin katalanas, por arsyeja e transferimit të saj në Spanjë duket se është mbrojtësi i kombëtares spanjolle dhe Barcelonës.

Sigurisht që versioni zyrtar është përqëndrimi i aktivitetit artistik në Europë.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close