VIP

Shiko rolin e Rita Orës në Fast and Furious 6!

Rita-OraTapeti i kuq nuk është i panjohur për të, por këngëtarja shqiptare, Rita Ora do të ketyë debutimin e saj në ekranin e madh këtë javë me Fast & Furious 6.

Këti është një pjesë e rolit të saj të parë në kinema. Duket se është një fillim i mbarë për Rita Orën, pasi ajo shfaqet përkrah të mirënjohurve, Vin Diesel dhe Michelle Rodriguez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button