VIP

Shkëndija Muaj: Do pranoja të merrja pjesë në një film erotik

 

[wp-like-locker]

Këngëtarja Shkëndije Mujaj, e bërë e njohur për format e saj të ekzagjeruara dhe për publikimin e fotove mjaft provokuese, ka thënë se ndoshta do të pranonte të luajë në ndonjë film që përmban skena erotike.

“Skena seksuale jo, por vetëm erotikë, ndoshta-ndoshta…”, ka theksuar Shkëndija Mujaj në një intervistë të publikuar nga mediat.

shkendije-mujaj

Sa u përket krahasimeve me bukuroshet e njohura, si Kim Kardashian, ajo ka deklaruar se është “1000 % vetvetja” dhe dëshiron ta shikojnë si unike.

E pyetur nëse e fal tradhtinë, ajo ka thënë se ia lejon një mashkulli që të gabojë deri në tri herë, ndërsa “herën e tretë e braktis, duke mos ngurruar dhe mos u brengosur fare”.

“Unë mendoj se edhe femra ka një pjesë të fajit, pse ai e tradhton; ose e kundërta”, ka shpjeguar Shkëndija.

[/wp-like-locker]

 

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button