VIP

Shkëndije Mujaj reklamon të pasmet e reja

Fotot e publikuara janë shumë private dhe kanë marrë shumë komente nga bota mashkullore duke e cilësuar si një nga prapanicat më të bukura shqiptare por jo natyrale.

Askush nuk do ta besonte që të pasmet e saj janë natyrale. Mjafton të shihen këto foto dhe të bindemi se janë të mbushura me silikon! Shkëndije Mujaj, këngëtarja kosovare e cila po jeton në Zvicër, këto ditë në faqen e fansave të saj ka publikuar disa foto të reja në të cilat shihet e veshur vetëm me tanga duke reklamuar trupin dhe duke nxjerrë në pah prapanicën e saj të re e cila me shumë bindje duket që është e silikonizuar.

Fotot e publikuara janë shumë private dhe kanë marrë shumë komente nga bota mashkullore duke e cilësuar si një nga prapanicat më të bukura shqiptare por jo natyrale.

Me këtë gjë Shkëndija ka dashur të bëjë me dije se edhe shqiptaret mund të duken si latino-amerikane!

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close