VIP

Shota Baraliu ” i fut duart” Erleta Hotit

Këngëtarja Shota Baraliu është fotografuar në një club me ish-bashkëshorten e Kastro Zizos, Erleta Hotin.

Vajzat janë shumë mikesha dhe siç shohim edhe në foto nuk kanë komplekse nga njëra-tjetra.

Shota është kapur “mat” teksa tenton ti fus duart, Erletës.

Por edhe kjo e fundit nuk ndihet aspak e bezdisur nga ky gjest, përkundrazi duket mjaft e qeshur.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button