MuzikeVIDEO

Shyhrete Behluli lanson kengen me emocionuese te bere ndonjehere (VIDEO)

Këngëtarja e popullarizuar, Shyhrete Behluli, këto ditë ka lansuar baladën me titull “Shtëpi e vjetër”, të cilës ia ka realizuar edhe videoklipin.

Është një këngë emocionuse që ka për temë shtëpinë, familjen dhe prindërit.
Projekti mban nënshkrimin e Ilir Beranit, i cili ka bërë muzikën dhe ka shkruar tekstin.

Show More

Related Articles

Back to top button