MuzikeVIDEO

Zyber Avdiu dhe Emine Toska “kallin” publikun me hitin e ri “Si n’Dubai” (Video)

Dy këngtarët më atraktiv të skenës muzikore shqiptare, Zyber Avdiu dhe Emine Toska, lansuan një mega-hit veror që e titulluan “Si n’Dubai “, e cila mbrenda nate i pushtoi zemrat e publikut, duke paralajmëruar se do jetë hit i kësaj verë.

Video klipi u realizua në destinacione të ndryshme duke përshkruar në menyrën maestrale bukuritë e bregdetit shqiptar.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close