s Will Smith godet gazetarin – tentoi ta puthë | www.Zemra.Org

Will Smith godet gazetarin – tentoi ta puthë

Aktori Will Smith ishte tejet i zemëruar ndaj një gazetari, të cilin e goditi në fytyrë, pasi ky i fundit tentoi ta puthë.

43 vjeçari i cili po promovonte filmin e tij “Men In Black 3” në Rusi, ka goditur një gazetar të gjinisë mashkullore, pasi ai tentoi dy herë që ta puthë.

“Hey njeri, çfarë problemi ke?”, i kishte thënë Smith gazetarit ukrainas që udhëheq një emision komik.

 


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.