Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Sot Nevzat Bejta do të ndajë 70 vendime pune për mësimdhënësit

21

Kryetari i komunës së Gostivarit, z. Nevzat Bejta nesër në mënyrë solemne në sallën e këshillit komunal do të bëj ndarjen e vendimeve të përhershme të punës për rreth 70 mësimdhënës të shkollave në komunën e Gostivarit, njofton zemra.org.

bejta

‘’Nesër (E premte – 18 Dhjetor – 2015), me fillim prej ora 13:00 në sallën e Këshillit Komunal, kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta në mënyrë solemne do të bëjë ndarjen e vendimeve të përhershme të punës për rreth 70 mësimdhënës të Shkollave fillore dhe të mesme të Komunës së Gostivarit’’, bëjnë të ditur nga zyra për shtyp e kryetarit të komunës.

Comments are closed.