VIP

Stomak lakuriq në modë. Rijana dhe Xhej Lo thonë po

Jennifer Lopez dhe Rijana këto ditë u paraqitën me një zgjidhje të çuditshme të veshjes. Me aq para vendosën ta kthejnë stomakun lakuriq në modë.

Prandaj u gjetën në një listë shumë interesante të famshmëve, e cila quhet “Çfarë ke menduar” kur ke dalë kështu prej shtëpie dhe është rezervuar për të famshmit dhe për imazhin e tyre. Duket se kanë harruar një pjesë nga materiali i kombinimeve në shtëpi, thonë kritikuesit e modës.

Ndërsa pyetja juaj është çfarë kthejnë në modë kur stomaku lakuriq asnjëherë nuk ka qenë në modë, me gjithë respektin për ata që ndonjëherë e kanë praktikuar si pjesë nga “stajlingu” i tyre”. Pjesa lakuriqe nuk është saktë te stomaku, por prapë, pse zgjidhje të tillë?

Sidoqoftë, shikoni fotografitë dhe listën e të famshmëve të cilët u gjetën javën e kaluar në këtë listë, me siguri nuk janë vetëm Xhej Lo dhe Rijana, kishte talent me gabime të mëdha, por mos t’ju zbulojmë gjithçka, shikoni galerinë që e përgatitëm për ju.
Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close