s 2Po2 Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 2Po2

Dafina Zeqiri MANIAKE pas parasë

Dafina Zeqiri MANIAKE pas parasë

Dafina Zeqiri këngëtarja e cila u bë e njohur falë bashkëpunimeve me këngëtarë të njohur si Blero, 2po2, Capital T apo të tjerë, dhe tashmë brenda pak kohësh ua ka kaluar për… Read more »

Seksbomba Ciljeta bashkepunim me 2Po2

Seksbomba Ciljeta bashkepunim me 2Po2

Eshte nje nder kengetaret me te perfolura ne media dhe me te deshiruarat njekohesisht. Ajo deri me tani ka pasur shume bashkepunime muzikore te cilat kane rezultate te sukseshme. Per… Read more »