VIP

Seksbomba Ciljeta bashkepunim me 2Po2

Eshte nje nder kengetaret me te perfolura ne media dhe me te deshiruarat njekohesisht.

Ajo deri me tani ka pasur shume bashkepunime muzikore te cilat kane rezultate te sukseshme.

Per te pasur nje efekt maksimal ne prezantimin e saj, kengetarja pritet se shpejti te kete nje bashkepunim te nxehte me reperin e njohur nga Kosova 2Po2, i cili ka nje sukses shume te madhe ne Kosove e Shqiperi se fundi pas realizimit te disa dueteve. Kenga e tyre do te realizohet ne studion e Flori Mumajesit, kurse per klipin pritet te bashkepunoj me produksionin “Entemedia” ne Kosove.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button