s Adelina Ismaili Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Adelina Ismaili

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Intervista Adelines po cmend Mediat (VIDEO)

Adelina Ismaili Ne Nje Koncert i Del Jasht Gjoksi (VIDEO)

Adelina Ismaili Ne Nje Koncert i Del Jasht Gjoksi (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]  

Sukseset, shpifjet dhe xhelozia semuren Adelina Ismailin

Sukseset, shpifjet dhe xhelozia semuren Adelina Ismailin

Disa here eshte sulmuar nga media te ndryshme per shkak te sukseseve te cilat kengetarja. Zedhenesja e kengetares delaron:  ”Keni mirekuptim per shendetin e Adelines, ajo ka blere shtepi ne… Read more »

Motrat Ismaili, Zanfina e Adelina vijnë me bashkëpunimin e dytë

Motrat Ismaili, Zanfina e Adelina vijnë me bashkëpunimin e dytë

Motrat Adelina e Zanfina Ismaili pas bashkëpunimit mjaftë të suksesshëm të tyre të titulluar “Dy motra e një frajer” bashkëpunim ky i realizuar vite më parë më në fund kanë… Read more »

Adelina Ismaili në lidhje dashurie me menaxherin e saj Valin

Adelina Ismaili në lidhje dashurie me menaxherin e saj Valin

Pop ylli kosovar, Adelina Ismaili ka thyer heshtjen pas më shumë se dy vitesh. Ajo ka pranuar se është në lidhje me menaxherin e saj, Valin. “Jam në lidhje. Edhe… Read more »

Adelina Ismaili zihet me dj serbe për çështje nacionaliteti

Adelina Ismaili zihet me dj serbe për çështje nacionaliteti

Adelina  Ismaili është një prej këngëtareve të para shqiptare të Kosovës e cila u doli hapur kundër regjimit serb në Kosovë. Ajo ka kënduar “Ushtrinë time do ta bëj me… Read more »

Balkanika shpall Adelina Ismailin artisten e javës, mposhtet Inna dhe Lepa Brena

Balkanika shpall Adelina Ismailin artisten e javës, mposhtet Inna dhe Lepa Brena

Rikthimi me këngën “I love you more” i ka sjellë Adelina Ismailit një fat të paparë. Pasi u lançua vetëm në Youtube, në televizionin më të madh të Ballkanit me… Read more »

Fansat besojnë se do të jem edhe një avokate e zonja

Fansat besojnë se do të jem edhe një avokate e zonja

Kjo është Zanfina Ismaili, këngëtarja, e cila e filloi karrierën në moshën 4- vjeçare me këngën “Me 2 gishta përmbi sy”, në duet me Adelinën, motrën e madhe, që e… Read more »

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashkë në një CD internacionale

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashkë në një CD internacionale

Këngëtarja më e suksesshme kosovare, Adelina Ismajli ka vendosur që të kurorëzojë sukseset e saja. Siç u vlerësua në jo pak media shqiptare, ajo bëri hapin më gjigant të karrierës… Read more »

Zanfina dhe Adelina këngë për tregun europian

Zanfina dhe Adelina këngë për tregun europian

Këngëtarja Zanfina Ismaili sapo ka mbaruar disa koncerte gjatë këtyre ditëve në Zvicër. Ajo ishte e ftuar në disa diskoteka të mëdha shqiptare në Zvicër duke argëtuar publikun shqiptar me… Read more »