s Adrian Gaxha Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Adrian Gaxha

Adrian Gaxha dhe Floriani publikojnë klipin e ri

Adrian Gaxha dhe Floriani publikojnë klipin e ri

Pop ylli shqiptar, Adrian Gaxha, ka publikuar videoklipin e këngës “Kjo Zemër”, në bashkëpunim me Florianin. Kënga “Kjo Zemër”, një vazhdim i hitit “Ngjyra e Kuqe”, ka arritur të pëlqehet… Read more »

Adriani: As që i dëgjoj këngët e Florit – e le më t’i kopjoj

Adriani: As që i dëgjoj këngët e Florit – e le më t’i kopjoj

Adrian Gaxha ka reaguar rreth akuzave të kantautorit Flori Mumajesi se ia ka vjedhur idenë për këngën “Ngjyra e kuqe”. Këngëtari nga Maqedonia po konkurron në festivalin “Kënga Magjike” me… Read more »

Flori Mumajesi akuzon Adrian Gaxhen për kopjim të këngës ‘’Tallava’’

Flori Mumajesi akuzon Adrian Gaxhen për kopjim të këngës ‘’Tallava’’

Kemi menduar se xhelozia dhe intrigat ekzistojnë më së shumti në botën femërore, por suksesi si duket është mollë sherri edhe për meshkujt. ‘’Ngjyra e kuqe’’ është kënga që për… Read more »

Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca, më në fund dalin hapur si çift

Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca, më në fund dalin hapur si çift

Nuk e kanë thënë me zë të lartë se janë bashkë dhe më të dashuruar se kurrë. Edhe pse janë ngacmuar gjithmonë nga gazetarët, ata janë stepur paksa, aq sa… Read more »