MuzikeVIDEOVIP

Adrian Gaxha dhe Floriani publikojnë klipin e ri

adrian-gaxhaPop ylli shqiptar, Adrian Gaxha, ka publikuar videoklipin e këngës “Kjo Zemër”, në bashkëpunim me Florianin.

Kënga “Kjo Zemër”, një vazhdim i hitit “Ngjyra e Kuqe”, ka arritur të pëlqehet shumë nga publiku në audio version, që duket se ka motivuar artistët për të realizuar edhe videoklipin.

Entermedia e ka realizuar videoklipin e këngës, që shfaq në mënyrë shumë të bukur, me skena interesante dhe me një ngjarje për t’u treguar nga të dy këngëtarët.

Shkarkoni Adrian Gaxha ft Floriani – Kjo Zemër 2013.mp3

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close