s aeroplan Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: aeroplan

Përplasen dy aeroplan në aeroportin e Stambollit

Përplasen dy aeroplan në aeroportin e Stambollit

Në aeroportin “Ataturk” në Stamboll janë përplasur dy aeroplanë udhëtarësh të kompanisë Turkish Airlines. Airbas A330-200, i nisur nga Vjena për të zbritur në Stamboll u përplas me Airbas A340-300… Read more »

Nëntëvjeçaret ecin mbi aeroplan gjatë fluturimit (Video)

Nëntëvjeçaret ecin mbi aeroplan gjatë fluturimit (Video)

Dy nëntëvjeçare janë bërë femrat në të reja që kanë ecur mbi krahët e aeroplanit gjatë fluturimit. Rose Powell dhe Flame Brever janë kushërira, ndërsa së bashku kanë fluturuar mbi… Read more »