s akoma Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: akoma

Nese nuk keni qeshur akoma sot, shikojeni kete video dhe provojeni (Video Qesharake)

Nese nuk keni qeshur akoma sot, shikojeni kete video dhe provojeni (Video Qesharake)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Cheryl Cole akoma beson në dashuri

Cheryl Cole akoma beson në dashuri

Këngëtarja Cheryl Cole ka deklaruar se akoma beson në dashuri dhe në fundin e lumtur. Përkundër ndarjes mjaft të përfolur me futbollistin Ashley Cole, ajo nuk është e dëshpëruar. “Edhe… Read more »

Sharon Stone është akoma atraktive

Sharon Stone është akoma atraktive

Sharon Stone ka xhiruar një video të shkurtë provokuese për një revistë franceze. Aktorja atraktive në videon për revistën French Revue luan rolin e një grabitëse seksi, ndërsa edhe pse… Read more »