s Aksidenti Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Aksidenti

Aksidenti i prezantueses bukuroshe që la pa fjale teleshikuesit!

Aksidenti i prezantueses bukuroshe që la pa fjale teleshikuesit!

Aksidenti i prezantueses bukuroshe që la pa fjale teleshikuesit! [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Aksident i tmerrshëm me veturen e nuses (VIDEO)

Aksident i tmerrshëm me veturen e nuses (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

50 Cent: Shpëtova falë automjetit të blinduar

50 Cent: Shpëtova falë automjetit të blinduar

Reperi Curtis James Jackson – 50 Cent, i cili muajin e kaluar u hospitalizua si pasojë e një aksidenti komunikacioni, ka thënë se ka pasur fat pasi vozitej në automjet… Read more »

Aksidenti i Andriy Shevchenko tre orë pas fitores me Suedinë (VIDEO)

Aksidenti i Andriy Shevchenko tre orë pas fitores me Suedinë (VIDEO)

Aksidenti i filmuar nga telekamerat e sigurisë në një kryqëzim në Kiev duket shumë i zakonshëm. Në realitet viktima e kësaj përplasje është Andriy Shevchenko, në bordin e Porsche-së së… Read more »

Aksidenti tragjik, fjalia e fundit e shoferit: Nuk mund të ndaloj dot!

Aksidenti tragjik, fjalia e fundit e shoferit: Nuk mund të ndaloj dot!

Kur kanë kaluar disa orë nga aksidenti tragjik që i mori jetën 13 personave dhe la të plagosur 20 të tjerë kanë nisur edhe hetimet për të zbuluar shkakun e… Read more »

Tyson: Grushti i vetëm që më rrëzoi

Tyson: Grushti i vetëm që më rrëzoi

Vetëm dy vjet pasi 4-vjeçarja Exodus mbeti viktimë e një aksidenti në shtëpi, Mike Tyson e cilësoi ndarjen nga jeta të së bijës si “grushtin e vetëm nga i cili… Read more »