VIDEOVIP

Aksidenti i Andriy Shevchenko tre orë pas fitores me Suedinë (VIDEO)

Aksidenti i filmuar nga telekamerat e sigurisë në një kryqëzim në Kiev duket shumë i zakonshëm.

Në realitet viktima e kësaj përplasje është Andriy Shevchenko, në bordin e Porsche-së së tij me gruan e tij shtatëzënë, modelen Kristen Pazik, rreth tre orë pas fitores së Ukrainës, 2-1 me Suedinë e Ibrahimovic.

Cifti nuk pati për fat asnjë dëmtim dhe traumën më të madhe duhet ta ketë provuar ai që ka goditur makinën e sulmuesit, fajtor që vuri në rrezik jetën e kapitenit të kombëtares dhe heroit të mbrëmjes, falë dy golave disa orë para këtij aksidenti.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close