Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

akuzat

Ronaldo: Lironi nga akuzat djalin shqiptar

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka reaguar si rallë herë ndonjë futbollist. Ai ka treguar personalitetin e jashtëzakonshëm, duke kërkuar lirimin nga akuzat për djalin shqiptar që hyri në fushë gjatë një miqësore për ta…

Vazhdojnë akuzat kundrejt Bleros (Video)

Blero vazhdon të jetë i akuzuar nga emisioni “Thumb” në Shqipëri, për këngët e vjedhura, kërcënimet e tij, dhe akuzat e pabaza që ka bërë ai. Prezantueset e emisionit “Thumb” kanë akuzuar Bleron se edhe pse vetë ai ka disa këngë të…

Flori Mumajesi pa interes për akuzat e Zhakut

Flori Mumajesi nuk ka shfaqur asnjë lloj interesimi për akuzat që iu adresuan atij nga Zhaku. Flori nuk po i merr parasysh akuzat se ai nuk ia ka paguar asaj disa tekste të këngëve. Në këtë libër këngëtari quhet “3 pikëshi” (nga…