VIP

Vazhdojnë akuzat kundrejt Bleros (Video)

bleroBlero vazhdon të jetë i akuzuar nga emisioni “Thumb” në Shqipëri, për këngët e vjedhura, kërcënimet e tij, dhe akuzat e pabaza që ka bërë ai.

Prezantueset e emisionit “Thumb” kanë akuzuar Bleron se edhe pse vetë ai ka disa këngë të vjedhura, vazhdon të akuzojë Elvanën kinse ajo ka vjedhur idenë e klipit “Gjaku im”.

Dhe, në një emision në Kosovë, Blero ka reaguar ashpër kundër tyre, deri në nivelin e ofendimit, ku i ka dërguar mesazh publik dy vajzave, që më mirë të shkojnë në Greqi e Itali për të bërë para, sepse kështu nuk bëhen paratë.

E as vajzat e thumbuara, nuk pritën gjatë dhe kundërpërgjigja e tyre, ishte më e ashpër. Ato kanë zbuluar gjëra të paditura më parë, si biseda telefonike me Noizyn, performanca e Bleros në një koncert, dhe disa të tjera.

Më shumë për këtë zënkë flet videoja në vazhdim.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button