s akuzohet Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: akuzohet

Strugë: Pjesëtari i MPB-së akuzohet për terrorizëm, bastiset shtëpia e tij

Strugë: Pjesëtari i MPB-së akuzohet për terrorizëm, bastiset shtëpia e tij

Njësitet speciale të policisë kanë bastisur në orët e para të mëngjesit shtëpinë e një efektivi të lartë policie në fshatin Koroshishtë të Strugës. Arsyeja sipas efektivit dhe pronarit të… Read more »

Flori Mumajesi akuzohet për borxhe të pashlyera

Flori Mumajesi akuzohet për borxhe të pashlyera

Nëse shpesh keni pyetur se kush është personi që fshihet pas tri vajzave të “Thumb”, “Sara’s Show” dhe videove të transmetuara në kanalin Nitro Shqip në YouTube, ku në shënjestër… Read more »

Lionel Messi akuzohet për mashtrim me taksa

Lionel Messi akuzohet për mashtrim me taksa

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi dhe babai i tij janë akuzuar nga autoritetet tatimore në Spanjë për dëmtimin e shtetit për më shumë se katër milionë euro. Katër herë futbollisti… Read more »

Gruan e tradhtova, nuk e vrava

Gruan e tradhtova, nuk e vrava

Ilia Basho, njeriu që akuzohet për organizimin e vrasjes së bashkëshortes Eleni Basho, mbrëmjen e 2 shkurtit 2012, në zonën e Shkozës, iu është përgjigjur dhjetëra pyetjeve të hetuesve dhe… Read more »