List/Grid

Tag Archives: Arrestime

Arrestime të mëdha sonte në Gostivar

Arrestime të mëdha sonte në Gostivar

Aktualisht në Gostivar janë duke u kryer një serë arestimesh. Zyrtarisht nuk jepen informata, por mësohet se arestimet ndërlidhen me persona që më herët kanë kryer vepra të ndryshme penale…. Read more »

Shkup: Hakmerret policia, shumë arrestime në Bit Pazar

Shkup: Hakmerret policia, shumë arrestime në Bit Pazar

Shumë persona janë arrestuar gjatë akcionit të madh policor që është zhvilluar mbrëmë në Bit Pazar të Shkupit, lajmëron Press24. Janë arrestuar disa persona të cilët kanë qenë të përfshirë… Read more »

Vjedhje dhe arrestime të këngëtarëve ilegale në Tetovë

Vjedhje dhe arrestime të këngëtarëve ilegale në Tetovë

Reth 7.000 dollarë amerikan dhe 300 euro ju vjodhën S.E (68) pasi persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij në rrugën “105? në Tetovë, informoi sot zëdhënësi i… Read more »

10 persona në pranga për falsifikim dokumentash

10 persona në pranga për falsifikim dokumentash

Të paktën 10 persona janë arrestuar mbrëmjen e djeshme për falsifikim dokumentesh në kryeqytet pas një operacioni tetë mujor të koduar “Karteli”. (UPDATE) Operacioni është kryer nga policia e Tiranës… Read more »

Arratisja, 10 të arrestuar

Arratisja, 10 të arrestuar

Prokuroria e rrethit të Shkodrës ka prerë 10 fletë arreste për arratisjen e të dënuarit Admir Tafili. Tetë policë të grupit të shoqërimit, shefi i policise së burgut të Shënkollit,… Read more »