Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

Austria

Koncesionimi i rrugëve diskriminon shqiptarët

Konzorciumet e mëdha botërore nga Izraeli, Franca, Greqia, India, Portugalia, Austria por edhe nga Maqedonia i kanë plotësuar të gjitha kushtet për pjesëmarrje të mëtutjeshme në procedurën për fitimin e koncesionit për ndërtim, mirëmbajtje,…

Gara e mjekroshëve në Austri

Gara evropiane për rritësit e mjekrave, mustaqeve dhe zylyfeve është mbajtur në alpet e Austrisë, shkruajnë mediat austriake. Nikoqir i kësaj gare shumë interesante dhe argëtuese është “East Bavarian Beard Club” nga Gjermania, emri i…