s Dashur Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Dashur

Agnesa Vuthaj: Kur nuk kam të dashur jam më e suksesshme

Agnesa Vuthaj: Kur nuk kam të dashur jam më e suksesshme

Suksesi në karrierën e saj, po vazhdon të rritet çdo ditë e më shumë, aq sa mund të thuhet se i ka prirë fati. Por Agnesa Vuthaj këmbëngul se puna… Read more »

Diana Avdiu, e bukura e ‘Miss Universe’

Diana Avdiu, e bukura e ‘Miss Universe’

Diana është njëra prej vajzave, e cila nuk ka dashur që ëndrra e saj e kahershme të mbetet në sirtar. Tashmë ajo ka një karrierë, një emër, një ëndrra të… Read more »

Jam e pasur por s’kam te dashur

Jam e pasur por s’kam te dashur

Genta Ismajli, këngëtarja që me bukurinë dhe hitet e saj është kthyer prej vitesh në një yll të skenës shqiptare, do të vijë sot në një rrëfim special … Pa… Read more »

Nocja me të dashur të ri!

Nocja me të dashur të ri!

Në fakt, ky lajm tashmë nuk do të përbënte ndonjë habi të madhe, pasi jemi mësuar që Noçen ta shohim shpesh me nga një të dashur të ri, por duket… Read more »

Jodie Foster: Mel Gibson është tepër i dashur dhe i ndjeshëm

Jodie Foster: Mel Gibson është tepër i dashur dhe i ndjeshëm

Jodie Foster ka mbrojtur aktorin Mel Gibson i cili ka patur disa probleme kohet e fundit, duke e quajtur shokun e saj “të ndjeshëm”. Pavarësisht nga problemet shumë të perfula… Read more »