s Dasma Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Dasma

Dasma e dekadës për Tamara Ecclestone

Dasma e dekadës për Tamara Ecclestone

Tamara Ecclestone, e cila është një prej vajzave më të pasura në planet, e bija e pronarit të Formula 1, Bernie Ecclestone, do të martohet. Dhe dasma e saj mund… Read more »

Kjo eshte dasma Shqiptare me shume surpriza (VIDEO)

Kjo eshte dasma Shqiptare me shume surpriza (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Darsma me qesharake qe keni pare ndonje here (VIDEO)

Darsma me qesharake qe keni pare ndonje here (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Dasma Shqiptare që ka arritur miliona klikime në YouTube (Video)

Dasma Shqiptare që ka arritur miliona klikime në YouTube (Video)

Behet fjale per martesen e Madritit dhe Ajshes ne vitin 2009 ku disa pjese te kesaj dasme jane hedhur ne youtube. Vetem kjo video qe ne do ju tregojme, ka… Read more »

Dasma kthehet në tragjedi, vriten vëllai dhe kunati i dhëndrit, arrestohen autorët

Dasma kthehet në tragjedi, vriten vëllai dhe kunati i dhëndrit, arrestohen autorët

ELBASAN – Pak pas mesnatës, policia e Elbasanit arriti që të arrestojë autorët që shkaktuan tragjedinë në një dasmë, ku humbi jetën dy shtetas, ndërsa një tjetër ndodhet ende në… Read more »

Rovena Stefa dhe Labinot Tahiri, më të preferuar për dasma në Kosovë

Rovena Stefa dhe Labinot Tahiri, më të preferuar për dasma në Kosovë

Këngëtarët e estradës shqiptare Rovena Stefa dhe Labinot Tahiri janë më të preferuarit e dasmave gjatë këtij sezoni. Kjo është bërë e ditur përmes një sondazhi që ka përmbledhur nga… Read more »

Sinan Vllasaliu Ft Eli Fara – Dasma e Madhe (Official Video) ArgetohuPak.com

Sinan Vllasaliu Ft Eli Fara – Dasma e Madhe (Official Video) ArgetohuPak.com

Sinan Vllasaliu Ft Eli Fara – Dasma e Madhe www.ArgetohuPak.com Mp3 Falas