VIDEO

Dasma Shqiptare që ka arritur miliona klikime në YouTube (Video)

Behet fjale per martesen e Madritit dhe Ajshes ne vitin 2009 ku disa pjese te kesaj dasme jane hedhur ne youtube.
Vetem kjo video qe ne do ju tregojme, ka arritur 1.6 milion klikime, por po te hyni ne kete kanal do shikoni dhe pjese te tjera te dasmes te hedhura te cilat jane pare mijera here.
Nje nga gjerat qe e bejne interesante kete dasem jane parate qe hidhen pa kursim mbi ciftin ku dhe shume personave u ka bere pershtypje te vecante. Nje nga pyetjet e shikuesve qe ishte bere shpesh eshte fakti qe nusja i mbante syte poshte, nese kjo ishte nje zakon, apo nje deshire e saj. Per me teper ndiqni video

[wp-like-locker][/wp-like-locker]
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button