s Debresh | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Debresh

Aksident në Mavrovë- Dibër, 2 të vdekur

Aksident në Mavrovë- Dibër, 2 të vdekur

Dy të vdekur ka qenë bilanci i një aksidenti fatal që ka ndodhur dje pasdite në aksin rrugor Mavrovë – Dibër. Aksidenti ndodhi kur makina e tipit “Audi A6” me… Read more »

Gostivar: Ia dhuron shokut veshkën, ja shpëton jetën!

Gostivar: Ia dhuron shokut veshkën, ja shpëton jetën!

Miqësia e vërtetë dhe e sinqertë jo çdo herë kalon pa sakrifica, madje edhe duke rrezikuar shëndetit për të shpëtuar jetën e një njeriu që e konsideron për mik. Një… Read more »