s Del Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Del

“Ismail Qemali” del nga muzeu (VIDEO)

“Ismail Qemali” del nga muzeu (VIDEO)

Dy objekte arti me domethënie të rëndësishme janë vendosur në dy zona të Tiranës. Shtatorja e themeluesit të pavarësisë Ismail Qemali dhe shqiponja dykrenare. Shtatorja e Ismail Qemalit, vepër e… Read more »

Aktivistja amerikane del nudo gjate procesit gjyqesor (Video)

Aktivistja amerikane del nudo gjate procesit gjyqesor (Video)

Gypsy Taub, aktiviste amerikane, po lufton kundër ligjit që ndalon zhveshjen në publik në SHBA dhe për këtë arsye ka qendruar nudo gjatë një audicioni të Komisionit të Vigjilencës në… Read more »

BDI nuk del nga qeveria

BDI nuk del nga qeveria

Bashkimi Demokratik për Integrim nuk do ta braktis qeverinë ndërsa raportet me partnerin e koalicionit VMRO-DPMNE-në i vlerëson si konstruktive, tha kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti pas… Read more »