s Se | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: se

Flokët më të gjata se trupi (Foto)

Flokët më të gjata se trupi (Foto)

Kinezja Cen Yingyuan nuk i ka shkurtuar flokët e saj në 11 vitet e fundit dhe ato tash arrijnë gjatësi prej rreth dy metrash. 44-vjeçarja është vetëm 1.53 metra e… Read more »

Së shpejti muzika e papublikuar e Tupac

Së shpejti muzika e papublikuar e Tupac

Nëna e reperit të ndjerë Tupac Shakur është zotuar se do ta lansojë “të gjithë materialet e punuara” nga reperi, ashtu që gjeneratat e reja të fansave të mund ta… Read more »

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas [wp-like-locker][wp-like-locker][/wp-like-locker][/wp-like-locker]

Shikoni kete vajze te bukur se si i eksiton njerzit ne WebCam!

Shikoni kete vajze te bukur se si i eksiton njerzit ne WebCam!

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Shikoni se si e meson fmijen e vogel mu puth (Video)

Shikoni se si e meson fmijen e vogel mu puth (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

I sigurt që se keni parë kurrë këtë gjë (VIDEO)

I sigurt që se keni parë kurrë këtë gjë (VIDEO)

Një skenë interesante dhe e paparë është parë në futboll në ndeshjen e kampionatit tajlandez mes skuadrave Muangzhong United dhe Guengnam United.   [wp-like-locker] Një ekzekutim i gjuajtjes së lirë… Read more »

Rexhep Tajjip Erdo?an do e djegi gjithë Ballkanin në qoft se mi prekni Shqiptarët (Video)

Rexhep Tajjip Erdo?an do e djegi gjithë Ballkanin në qoft se mi prekni Shqiptarët (Video)

Rexhep Tajjip Erdo?an ka kërcnuar me shpërbërje të Maqedonisë dhe gjithë Ballkanit nëse të drejtat e Shqiptarëve nuk merren parasysh. [wp-like-locker] Kryeministri turk Erdo?an në një intervistë për kanalin shteteror… Read more »