FutbollSportVIDEO

I sigurt që se keni parë kurrë këtë gjë (VIDEO)

faullNjë skenë interesante dhe e paparë është parë në futboll në ndeshjen e kampionatit tajlandez mes skuadrave Muangzhong United dhe Guengnam United.

 

[wp-like-locker]

Një ekzekutim i gjuajtjes së lirë ishte momenti më interesant i ndeshjes. Një futbollist bën sikur bie teksa përpiqet të godasë portën kundërshtare por ndërkohë prek me kokë topin duke i dhënë mundësinë shokut të tij të godasë. Gjithësesi strategjia nuk fuksionon pasi topi përplaset në murin mbrojtës.

[/wp-like-locker]

 

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close