VIP

Tayna i nxjerr në fushë gjoksin dhe të pasmet gjigante ne palester

Rep artistja e njohur nga Prizreni Tayna ka arritur të jetë ndër femrat më të dashura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Edhe pse e re në moshë, ajo ka arritur të korr suksese të një pas njëshme, gjithmonë me tekstet e hitet e saj që nuk dëgjohen vetëm në rajon por edhe më gjerë.

Falë palestrës ajo ka arritur të shndërrohet në një femër tejet tërheqëse ku nuk heziton së ekspozuar shumë nga asetet e saj.

Edhe pse në adresën e saj bëhen komente nga më të ndryshmet, asaj nuk ia ndien aspak.

Edhe kësaj radhe duke pozuar në palestër ajo theksoj të pasmet dhe gjoksin me të cilin po arrin ti tërheqë edhe fansat e saj.

Nganjëherë këto paraqitje janë të tepruara, e ju si mendoni?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button