Kronika e ZezeLajmeMaqedonia

Tentim vrasje në Tetovë

Sonte në orët e mbrëmjes në rrugën “Vidoe Smilevski-Bato” apo sic njihet në Tetovë si rruga industriale, ka patur shkëmbim zjarri mes personave të panjohur, të cilët kan qen në dy vetura të ndryshme, njëra me targa të Tetovës, ndërsa tjetra me targa të Shkupit.

148

Nuk bëhet e ditur se a ka patur të plagosur apo të vrarë. Policia është në vendngjarje dhe po kryen ekspertizën e duhur. Me informata konkrete dhe zyrtare, Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë, do të dal gjatë ditës së nesërme.

Show More

Related Articles

Back to top button