VIP

Teuta Kurti paralajmëron martesën

Këngëtarja kosovare, Teuta Kurti, ka paralajmëruar martesën me të dashurin e saj prej pesë vitesh, Dardanin.

E pyetur nga SH2-shi nëse ajo ka në plan të martohet së shpejti, Teuta tha: “Po, kismet, ose në këtë fundvit, ose në fillim të vitit të ardhshëm”.

Ajo shtoi se preferon një martesë tradicionale, për shkak se e do traditën tonë. Megjithatë, ajo ka thënë se nuk do bëj një dasmë të madhe, dëshiron një të thjeshtë dhe intime.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close