Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Vazhdojnë ndihmat për familjen Dibrani, iniciator ishte Labinot Tahiri

30

Familja Dibrani nga Kishnica e cila para 4 ditësh u vendos në banesën e re falë ndihmës së njerëzve bamirës, sot ka pranuar edhe disa mjete të grumbulluara.

ndihme

Sot kryefamiljari pranoi disa gjëra ushqimore, veshmbathje dhe një shumë të konsiderueshme parash.

Kryefamiljari Dibrani falënderoi shumë bamirësit, duke u uruar të gjitha të mirat për mbështetjen e dhënë.

Kujtojmë se ditë më parë, me iniciativën e këngëtarit Labinot Tahiri, shumë qytetarë dhuruan të holla për t’i siguruar familjes Dibrani një kulm mbi kokë dhe orendi të banesës.

Comments are closed.