Lëvizja “ZGJOHU!” nesër demonstratë për 28 Nëntorin

Lëvizja Qytetare ZGJOHU! nesër do të shprehë një formë të protestës para ndertesës së Qeverisë së Maqedonisë me rastin e festës së 28 Nëntorit.

Sipas kësaj shoqate, në mbrëmje, me rastin e Ditës së Flamurit, organizohet koncert ku janë të ftuar qytetarët në festimin e Ditës së Flamurit dhe me flamuj kombëtar, të NATO dhe të BE të demonstrojnë vullnetin e palëkundur të shqiptarëve për t’iu bashkangjitur flamurit tonë kombëtar në Bruksel dhe të tjerëve nëpërmjet integrimit në NATO dhe në BE.

701 total views, no views today

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Publikoni komentin tuaj!

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

Komenti juaj:

VEREJTJE:

Administratorët e Zemra.Org mbajnë të drejtën e fshirjes së të gjitha komenteve që nuk i përmbahen temës së artikullit, kanë përmbajtje fyese ose përdoren për promovimin e faqeve të tjera. Ju falemnderit për mirëkuptim!

*
*