BotaKronika e ZezeLajmeShqiperia

22-vjeçarja përfundon në prostitutë pas martesës së rremë: Shkoja me 15 klientë në ditë …

Një 22-vjeçare nga Elbasani është përballur me një historike tragjike.
Vajza me inicialet M.R ka pasur një martesë të dështuar, nga e cila i lindi një djalë.

kora

Por, në vitin 2013 ajo është njohur me Gjergji Koran, që i premtoi dashurinë e përjetshme dhe i propozoi martesën.

Vazhdoni leximin …

[wp-like-locker]

 

Por, qëllimet e 33-vjeçarit kanë qenë të tjera. Ai e ka marrë atë në Itali, duke i thënë se do të kishin një jetë të lumtur.  Por, dy javë më vonë, Kora e ka detyruar vajzën që të dilte dhe të punonte si prostitutë.
Ajo ka rrëfyer në prokurori se detyrohej të shkonte deri me 15 klientë në ditë.

22-vjeçarja ka thënë se Kora e kërcënonte me jetën e djalit të saj, që e kishte lënë në Shqipëri, nëse nuk punonte si prostitutë.

Kora u arrestua më 21 nëntor 2014 në Tiranë dhe tashmë prokuroria ka mbyllur hetimet ndaj tij, duke e çuar dosjen në gjykatë.

[/wp-like-locker]

 

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Close