KosovaKronika e ZezeLajme

6 persona rrahën për pronë në Prishtinë

Gjashtë të dyshuar meshkuj pas një mosmarrëveshje rreth një prone në Prishtinë, janë përleshur fizikisht në mes vete.

Lidhur me rastin është bastisur shtëpia e njërit të dyshuar ku është gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie.

Raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës thotë se nuk është raportuar për të lënduar.

Njoftimi tregon se dy nga të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close